Полная версия сайта - в горизонтальном положении

Статистика

Статистика, Бомбардири, R-Cup Grass VII Season ‘21, R-CUP 2019-2021. Офіційний сайт

# Гравець Команда І Г (Пн.) Ср.
1
Костянтин Василенко
FC Rabona 9 17 1.89
2
Олег Романчук
Rangers 2.0 9 14 1.56
3
Михаил Денисов
ATL 4 13 3.25
4
Артём Охрименко
ATL 5 12 2.4
5
Іван Нечепа
FC IPnet 11 11 1
6
Евгений Ильченко
Дружба 6 10 1.67
7
Владимир Соломахин
FC YUZHBOR 5 10 (1) 2
8
Сергей Чеберяк
Sofiya City 5 9 1.8
9
Ігор Малюк
ФК Сейм Путивль 7 9 1.29
10
Сергей Мельник
Sofiya City 5 8 1.6
11
Владислав Акент'єв
ФК Сейм Путивль 5 8 1.6
12
Виталий Макаренко
Новая Жизнь 5 7 1.4
13
Юрий Печёнкин
Grace 5 7 1.4
14
Анді Бенавідез
New Star 6 7 1.17
15
Роман Іванов
FC IPnet 7 7 1
16
Дмитрий Хусаинов
PERUN 5 6 1.2
17
Александр Невинский
FC YUZHBOR 5 6 1.2
18
Анатолій Жихарєв
FC SoftServe 5 6 1.2
19
Микола Івановський
Sofiya City 5 6 1.2
20
Владислав Садовой
PERUN 6 6 1
21
Олександр Голодніков
Smile Development 3 5 1.67
22
Виталий Сутысский
ФК Фокус 3 5 1.67
23
Максим Мельник
Sporting Kyiv 4 5 1.25
24
Юрій Пословський
Young Business Club 4 5 1.25
25
Назар Кононенко
Smile Development 4 5 1.25
26
Станислав Морозов
ФК Фокус 4 5 1.25
27
Момотенко Віталій
LIDERS 4 5 1.25
28
Francesco Giaverini
Internazionale Kyiv 4 5 1.25
29
Річар Кордова
New Star 4 5 1.25
30
Іван Панасюк
Славутич 5 5 1
31
Іван Матюша
ФК Неизбежность 5 5 1
32
Василий Лавренюк
Grace 5 5 1
33
Сергій Іванов
ATL 5 5 1
34
Данило Костишин
ATL 5 5 1
35
Максим Іваницький
Denon 6 5 0.83
36
Андрій Дацюк
FC IPnet 6 5 0.83
37
Michelangelo Giaverini
Internazionale Kyiv 6 5 0.83
38
Максим Івашко
Славутич 5 5 (1) 1
39
Роман Ковтуненко
Новая Жизнь 3 4 1.33
40
Дмитро Юрченко
Tech United 3 4 1.33
41
Сергій Вахрушев
Tech United 3 4 1.33
42
Артем Більце
FC Meadcult 3 4 1.33
43
Александр Гибало
ФК Фокус 3 4 1.33
44
Максим Перенчук
ФК Фокус 4 4 1
45
Артур Борисов
ФК Фокус 4 4 1
46
Володимир Українець
FC 'Valkyrie' 4 4 1
47
Антон Борсук
Young Business Club 4 4 1
48
Артем Швець
AZ-41 4 4 1
49
Евгений Клевцов
Sofiya City 4 4 1
50
Андрей Нестеренко
AZ-41 5 4 0.8
51
Андрей Толстенко
IrisHotels&Vins show 5 4 0.8
52
Євгеній Чайка
FC SoftServe 5 4 0.8
53
Петро Павлюченко
FC BILUX 5 4 0.8
54
Віталий Дмитрієв
FC Rabona 8 4 0.5
55
Liam Halse
Internazionale Kyiv 5 4 (1) 0.8
56
Костянтин Жигалюк
МФК "Рваный Кед" 5 4 (1) 0.8
57
Алексей Безпальчук
FC Profi 5 4 (1) 0.8
58
Владислав Козло
AFC Footballers 1 3 3
59
Никита Винокур
Новая Жизнь 2 3 1.5
60
Ігор Ванкевич
HELL ENERGY 2 3 1.5
61
Юрій Моргушко
СМК 2 3 1.5
62
Владислав Усик
Yellow Black 2 3 1.5
63
Александр Гуторка
IrisHotels&Vins show 2 3 1.5
64
Евгений Горбенко
AZ-41 3 3 1
65
Борис Волков
Young Business Club 3 3 1
66
Альберт Шавердашвілі
FC Profi 3 3 1
67
Олександр Клюй
Duzain-Fasad 3 3 1
68
Володимир Мойсеєнко
FC Profi 3 3 1
69
Владислав Лещенко
AFC Footballers 3 3 1
70
Виталий Грушко
Матадор Русановка 3 3 1
71
Руслан Коваленко
Новая Жизнь 4 3 0.75
72
Степан Кошка
HELL ENERGY 4 3 0.75
73
Ян Солодилов
HELL ENERGY 4 3 0.75
74
Павло Кос
ФК Неизбежность 4 3 0.75
75
Гаврилуца Владимир
Sofiya City 4 3 0.75
76
Максим Козяр
СМК 4 3 0.75
77
Олександр Дороганов
FC Meadcult 4 3 0.75
78
Олександр Андрусенко
AFC Footballers 4 3 0.75
79
Микола Лисенко
FC SOKOL [Клавдієве] 4 3 0.75
80
Владимир Гудз
СМК 4 3 0.75
81
Александр Левчук
Нікофлекс 4 3 0.75
82
Александр Кондратьев
3й Тайм 5 3 0.6
83
Вадим Муляр
Дружба 5 3 0.6
84
Тімур Шумаков
Denon 5 3 0.6
85
Андрій Ракітін
FC Profi 5 3 0.6
86
Алішер Шоєв
FC Profi 5 3 0.6
87
Олександр Банніков
FC Profi 5 3 0.6
88
Микита Бобін
ФК Сейм Путивль 5 3 0.6
89
Максим Чичиркоза
Denon 5 3 0.6
90
Александр Тор
FC YUZHBOR 5 3 0.6
91
Александр Солодчук
FC YUZHBOR 5 3 0.6
92
Дмитрий Джафаров
Sofiya City 5 3 0.6
93
Євгеній Ващук
FC Meadcult 5 3 0.6
94
Вардан Мгламян
LIDERS 5 3 0.6
95
Іван Власюк
FC SOKOL [Клавдієве] 5 3 0.6
96
Андрей Вдовиченков
RDS 5 3 0.6
97
Олександр Силенко
ФК Кварцит 5 3 0.6
98
Евген Апришко
IrisHotels&Vins show 5 3 0.6
99
Дмитро Муравицький
Grace 6 3 0.5
100
Богдан Прокопенко
Grace 6 3 0.5
101
Сергій Воскресенський
Славутич 6 3 0.5
102
Деніз Палабаш
Rangers 2.0 6 3 0.5
103
Ілля Малик
ФК Сейм Путивль 6 3 0.5
104
Олександр Шестерньов
FC BILUX 6 3 0.5
105
Богдан Цюпа
FC BILUX 7 3 0.43
106
Артем Мокренко
ФК Сейм Путивль 7 3 0.43
107
Евгений Розка
3й Тайм 8 3 0.38
108
Вячеслав Давыденко
PERUN 1 2 2
109
Сергей Харабара
PERUN 1 2 2
110
Віталій Потапенко
LIDERS 1 2 2
111
Богдан Олесюк
AFC Footballers 1 2 2
112
Андрей Заморняк
RDS 1 2 2
113
Иван Пенгрин
RDS 1 2 2
114
Вадим Саржинський
FC Rabona 1 2 2
115
Алексей Бондарь
FC Rabona 2 2 1
116
Роман Захарченко
ФК Легіон 2 2 1
117
Максім Приходько
Grace 2 2 1
118
Владислав Хрипунов
ФК Сейм Путивль 2 2 1
119
Валентин Прокопчук
3й Тайм 2 2 1
120
Євген Богатирьов
СМК 2 2 1
121
Генри Аделаджа
СМК 2 2 1
122
Олег Солодкий
FC IPnet 2 2 1
123
Андрій Босюк
Sporting Kyiv 3 2 0.67
124
Роман Кондисюк
Дружба 3 2 0.67
125
Антон Садовой
PERUN 3 2 0.67
126
Володимир Опанасенко
Tech United 3 2 0.67
127
Дмитро Фролов
FC IPnet 3 2 0.67
128
Виктор Кваша
Young Business Club 3 2 0.67
129
Ярослав Котенко
FC SoftServe 3 2 0.67
130
Валерий Брожко
Sofiya City 3 2 0.67
131
Сергей Кучерук
Sofiya City 3 2 0.67
132
Єгор Шатуха
Rangers 2.0 3 2 0.67
133
Андрей Кондратьев
3й Тайм 4 2 0.5
134
Алексей Коссе
AZ-41 4 2 0.5
135
Сергій Моторний
FC BILUX 4 2 0.5
136
Олександр Масан
Славутич 4 2 0.5
137
Алексей Сторожук
PERUN 4 2 0.5
138
Сергей Пазыныч
PERUN 4 2 0.5
139
Микола Щесюк
Duzain-Fasad 4 2 0.5
140
Игорь Слобода
Grace 4 2 0.5
141
Антон Курач
FC 'Valkyrie' 4 2 0.5
142
Давід Гомез
New Star 4 2 0.5
143
Микита Вітюк
3й Тайм 4 2 0.5
144
Дмитрий Сальников
Yellow Black 4 2 0.5
145
Никита Олексюк
Sofiya City 4 2 0.5
146
Ігор Прінц
Smile Development 4 2 0.5
147
Вячеслав Стельмах
AFC Footballers 4 2 0.5
148
Владислав Городецький
FC SOKOL [Клавдієве] 4 2 0.5
149
Іван Жук
FC SOKOL [Клавдієве] 4 2 0.5
150
Андрей Максюта
Нікофлекс 4 2 0.5
151
Олександр Іванов
FC Rabona 5 2 0.4
152
Дмитрий Косьмина
PERUN 5 2 0.4
153
Іван Кияниця
Tech United 5 2 0.4
154
Євгеній Дроговоз
Duzain-Fasad 5 2 0.4
155
Олександр Саржевський
Denon 5 2 0.4
156
Владислав Пясецький
Tech United 5 2 0.4
157
Олексій Свідерський
ФК Неизбежность 5 2 0.4
158
Данило Мартинов
Tech United 5 2 0.4
159
Роман Романчук
Rangers 2.0 5 2 0.4
160
Костянтин Куплешников
Славутич 5 2 0.4
161
Алексей Шевчук
Sofiya City 5 2 0.4
162
Максим Стецюра
ФК Сейм Путивль 5 2 0.4
163
Борис Кірійчук
DNIPRO-M 5 2 0.4
164
Вадим Скиценко
Матадор Русановка 5 2 0.4
165
Артем Шиман
LIDERS 5 2 0.4
166
Кирил Краснопольський
Rangers 2.0 5 2 0.4
167
Александр Курбасов
RDS 5 2 0.4
168
Владислав Куцюк
ФК Кварцит 5 2 0.4
169
Ярослав Бойко
FC Profi 6 2 0.33
170
Владислав Рябенко
Rangers 2.0 6 2 0.33
171
Chyzhyk Borys
Internazionale Kyiv 6 2 0.33
172
Salah Soltani
Internazionale Kyiv 6 2 0.33
173
Ігор Передерій
FC BILUX 7 2 0.29
174
Сергей Черняк
FC IPnet 9 2 0.22
175
ПАВЕЛ ПАВЛЮК
FC YUZHBOR 5 2 (1) 0.4
176
Артур Астахов
ФК Легіон 1 1 1
177
Максим Яловий
FC IPnet 1 1 1
178
Олександр Євдокименко
Tech United 1 1 1
179
Сергій Любченко
ФК Неизбежность 1 1 1
180
Артем Бондарь
Young Business Club 1 1 1
181
Андрій Маринич
FC SOKOL [Клавдієве] 1 1 1
182
Станіслав Потапенко
LIDERS 1 1 1
183
Валерий Дяченко
Матадор Русановка 1 1 1
184
Володимир Кульматицький
AFC Footballers 1 1 1
185
Илля Якимов
LIDERS 1 1 1
186
Дмитрий Щербак
СМК 1 1 1
187
Руслан Світлий
МФК "Рваный Кед" 1 1 1
188
Komessar Serge
Internazionale Kyiv 1 1 1
189
Юрій Бондарь
AFC Footballers 1 1 1
190
Евгений Прозоров
LIDERS 1 1 1
191
Євгеній Алтухов
МФК "Рваный Кед" 1 1 1
192
Богдан Банар
FC IPnet 1 1 1
193
Юрій Петренко
FC Meadcult 1 1 1
194
Богдан Чирка
IrisHotels&Vins show 2 1 0.5
195
Олексій Гомеля
ФК Легіон 2 1 0.5
196
Олександр Рибаков
FC IPnet 2 1 0.5
197
Артём Шиденко
Grace 2 1 0.5
198
Іван Рудка
Sporting Kyiv 2 1 0.5
199
Володимир Приходько
ФК Сейм Путивль 2 1 0.5
200
Дмитро Фарадж
ФК Сейм Путивль 2 1 0.5
201
Матвій Плужник
ФК Легіон 2 1 0.5
202
Артём Анічкін
FC IPnet 2 1 0.5
203
Олександр Неводнічик
FC YUZHBOR 2 1 0.5
204
Філіп Кузьменко
HELL ENERGY 2 1 0.5
205
Максим Марченко
Yellow Black 2 1 0.5
206
Максим Чеберяк
Sofiya City 2 1 0.5
207
Дмитрий Драчков
Yellow Black 2 1 0.5
208
Юрій Нагорняк
ATL 2 1 0.5
209
Сергій Цибенко
AFC Footballers 2 1 0.5
210
Роман Бендюк
МФК "Рваный Кед" 2 1 0.5
211
Антон Лошак
Славутич 2 1 0.5
212
Олександр Барчук
ФК Кварцит 2 1 0.5
213
Богдан Будніков
ФК Легіон 2 1 0.5
214
Михайло Малетич
FC IPnet 2 1 0.5
215
Андрей Литвиненко
3й Тайм 3 1 0.33
216
Антон Ельшин
IrisHotels&Vins show 3 1 0.33
217
Александр Миславский
IrisHotels&Vins show 3 1 0.33
218
Ярослав Бондаренко
Sporting Kyiv 3 1 0.33
219
Максим Гребенюк
Sporting Kyiv 3 1 0.33
220
Алексей Кардиян
3й Тайм 3 1 0.33
221
Володимир Найдюк
Young Business Club 3 1 0.33
222
Дмитро Гавяк
HELL ENERGY 3 1 0.33
223
Богдан Бедь
HELL ENERGY 3 1 0.33
224
Віталій Товт
Duzain-Fasad 3 1 0.33
225
Сергей Ковальчук
Grace 3 1 0.33
226
Олексій Чечель
Young Business Club 3 1 0.33
227
Тарас Курачик
ФК Неизбежность 3 1 0.33
228
Виктор Забродский
ФК Фокус 3 1 0.33
229
Валерій Джус
Smile Development 3 1 0.33
230
Владислав Cидлецкий
Дружба 3 1 0.33
231
Олександр Косяков
Duzain-Fasad 3 1 0.33
232
Федір Дальченко
HELL ENERGY 3 1 0.33
233
Антон Гонж
Новая Жизнь 3 1 0.33
234
Вадим Коюденко
RDS 3 1 0.33
235
Вячеслав Мусієнко
ФК Кварцит 3 1 0.33
236
В'ячеслав Фєтісов
Young Business Club 3 1 0.33
237
Виталий Дацюк
Матадор Русановка 3 1 0.33
238
Александр Тынина
IrisHotels&Vins show 3 1 0.33
239
Владимир Туревский
PERUN 3 1 0.33
240
Констянтин Романчук
DNIPRO-M 3 1 0.33
241
Александр Жук
Нікофлекс 3 1 0.33
242
Александр Литвин
3й Тайм 4 1 0.25
243
Антон Клепка
AZ-41 4 1 0.25
244
Руслан Лаврик
FC Rabona 4 1 0.25
245
Євген Фесюра
FC Rabona 4 1 0.25
246
Андрій Знайда
Smile Development 4 1 0.25
247
Вячеслав Воловиков
Дружба 4 1 0.25
248
Юрий Воевуцкий
Новая Жизнь 4 1 0.25
249
Ігор Жаболенко
Славутич 4 1 0.25
250
Игорь Каплунов
PERUN 4 1 0.25
251
Владислав Шевченко
HELL ENERGY 4 1 0.25
252
Максим Павлюк
Smile Development 4 1 0.25
253
Максим Концеба
Grace 4 1 0.25
254
Микола Осіюк
ФК Неизбежность 4 1 0.25
255
Дмитрий Богатыренко
Новая Жизнь 4 1 0.25
256
Роман Куплевацький
Denon 4 1 0.25
257
Дмитро Білан
FC 'Valkyrie' 4 1 0.25
258
Виталик Гнатенко
AZ-41 4 1 0.25
259
Виталий Кучер
ФК Фокус 4 1 0.25
260
Вадим Нестерчук
ATL 4 1 0.25
261
Сергей Кореньков
FC YUZHBOR 4 1 0.25
262
Микита Веремій
DNIPRO-M 4 1 0.25
263
Ярослав Олійник
Yellow Black 4 1 0.25
264
Віктор Пономарьов
Duzain-Fasad 4 1 0.25
265
Владислав Рибальченко
Матадор Русановка 4 1 0.25
266
Андрей Денисов
Матадор Русановка 4 1 0.25
267
Александр Курбасов
RDS 4 1 0.25
268
Дмитрий Филиппенко
RDS 4 1 0.25
269
Владислав Полонський
МФК "Рваный Кед" 4 1 0.25
270
Олексій Нарожнов
МФК "Рваный Кед" 4 1 0.25
271
Володимир Нагребецький
МФК "Рваный Кед" 4 1 0.25
272
Diallo Mohammed
Internazionale Kyiv 4 1 0.25
273
Владислав Мирошниченко
Нікофлекс 4 1 0.25
274
Александр Ус
Нікофлекс 4 1 0.25
275
Александр Гарнаженко
FC Rabona 5 1 0.2
276
Максим Женжера
FC Rabona 5 1 0.2
277
Сергей Покорук
IrisHotels&Vins show 5 1 0.2
278
Алексей Астапенко
Новая Жизнь 5 1 0.2
279
Андрій Клімпуш
Славутич 5 1 0.2
280
Юрій Іванов
Дружба 5 1 0.2
281
Василь Губаш
Young Business Club 5 1 0.2
282
Антон Шаров
3й Тайм 5 1 0.2
283
Ігор Кравчишин
Smile Development 5 1 0.2
284
Володимир Рудишин
ФК Неизбежность 5 1 0.2
285
Хані Маарефі
ФК Сейм Путивль 5 1 0.2
286
Сергей Гненюк
FC YUZHBOR 5 1 0.2
287
Андрей Спирочкин
FC YUZHBOR 5 1 0.2
288
Дмитро Василюк
FC SoftServe 5 1 0.2
289
Максим Кальник
FC SoftServe 5 1 0.2
290
Денис Осіпенко
Young Business Club 5 1 0.2
291
Александр Нечай
AZ-41 5 1 0.2
292
Ілля Бей
FC SoftServe 5 1 0.2
293
Денис Тіт
FC SOKOL [Клавдієве] 5 1 0.2
294
Ярослав Ніколайзен
ФК Кварцит 5 1 0.2
295
Максим Романов
МФК "Рваный Кед" 5 1 0.2
296
Богдан Шведа
Denon 5 1 0.2
297
Дмитрий Березовский
Дружба 6 1 0.17
298
Дмитрий Сушко
Дружба 6 1 0.17
299
Сергій Хомицький
FC Profi 6 1 0.17
300
Алексіс Чікаіза
New Star 6 1 0.17
301
Аріел Лема
New Star 6 1 0.17
302
Владислав Самусь
FC IPnet 6 1 0.17
303
Владислав Бондзік
Denon 7 1 0.14
304
Анатолій Третяков
ФК Сейм Путивль 7 1 0.14
305
Никита Диминский
Denon 7 1 0.14
306
Олексій Омельченко
ФК Неизбежность 3 1 (1) 0.33
307
Віталій Потапенко
FC 'Valkyrie' 3 1 (1) 0.33